Apartamento Triplex Cabo Frio
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Kindvriendelijk Speelzaal | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Apartamento Triplex Cabo Frio bevindt zich binnen 2 km afstand van vakantiewoning en biedt draadloos internet. Het Park van Dunas ligt op 9-minuten wandelafstand en de luchthaven Cabo Frio bevindt zich op 5 km afstand van dit 160 m² grote appartement.
Gasten van dit appartement kunnen het centrum van Cabo Frio bereiken met een wandeling van 25 minuten en het Dunasstrand bezoeken, op 500 meter ervandaan. Het Praia do Forte ligt op een korte afstand van deze 3-badkamer accommodatie.
Apartamento Triplex Cabo Frio is uitgerust met een complete keuken voor degenen die zelf willen koken. Dit appartement is compleet met voorzieningen zoals een sauna voor de ultieme ontspanning.
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kleedkamer
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Sauna
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Triplex Cabo Frio in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Apartamento Triplex Cabo Frio naar het stadscentrum te komen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apartamento Triplex Cabo Frio?
Ter plaatse kunnen gasten van Apartamento Triplex Cabo Frio de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 160 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 22 gasten. - ❓
Heeft Apartamento Triplex Cabo Frio een eigen zwembad?
Apartamento Triplex Cabo Frio heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.